فروش پارچه
خانه / پارچه شمعی / قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای | فروش پارچه مخصوص لباس ایزوله

قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای | فروش پارچه مخصوص لباس ایزوله

قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای با عرض ۱۵۰ سانتی متر مخصوص تولید انواع لباس ایزوله در سایت پارچه بازار، همان قیمت فروش درب کارخانجات معتبر تولیدی برای تمامی خریداران می باشد.
در روزهایی که شیوع بیماری های واگیردار در جوامع گوناگون زیاد شده، نیاز به انواع لباس ایزوله خصوصا برای مراکز درمانی از اهمیت جدی برخوردار بوده است.
به همین سبب مراکز عرضه پارچه بایستی پارچه های مناسب این البسه را به بازارهای فروش تزریق کرده و به نوعی پاسخگوی کارگاه های تولید کننده انواع لباس ایزوله بیمارستانی باشند.
کادر درمانی بیمارستان ها هم با استفاده از این لباس های ایزوله می توانند ضمن اینکه خودشان را از خطر ابتلا به بیماری محفوظ نگه می دارند، می توانند خدمات بهتر و بیشتری را به مراجعه کنندگان و بیماران ارائه داده باشند.
آیا می دانید که بهترین پارچه مخصوص تهیه انواع لباس ایزوله چیست؟

قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای

بهترین پارچه مخصوص لباس ایزوله

در حال حاضر شرایط تمامی کشورهای دنیا به گونه ای است که با انواع ویروس ها و بیماری های واگیردار دست و پنجه نرم می کنند.
این موضوع بیشتر از همه نگرانی را برای کادر درمان در بیمارستان ها به وجود آورده که نکند آن هم هنگام رسیدگی به بیماران، مبتلا به این ویروس یا بیماری شده باشند.
در اینجاست که اهمیت تولید انواع البسه ایزوله بیمارستانی به چشم می آید و در این شرایط کارگاه های تولید کننده لباس ایزوله بیمارستانی به دنبال پارچه مناسب برای تولید این لباس هستند.
شایان ذکر است که یکی از بهترین پارچه ها مخصوص لباس ایزوله بیمارستانی، پارچه شمعی پشت نقره ای می باشد که دارای مشخصات منحصربفردی بوده و اگر از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، امکان انتقال هر گونه ویروس به فرد را به صفر می رساند.
پارچه شمعی پشت نقره ای در دو عرض موجود بوده و به عرضه می رسد و کاملا ضد آب می باشد:

  • عرض ۱۵۰ سانتی متر
  • عرض ۱۷۰ سانتی متر
پارچه شمعی پشت نقره ای مخصوص لباس ایزوله بیمارستانی با طاقه های ۱۰۰ متری به در کالیته رنگی متنوع روانوه بازارهای فروش پارچه می گردد.

قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای

از کجا پارچه شمعی پشت نقره ای بخرم؟

اما به جرئت می توان گفت که در شرایط بحرانی کشور، عده ای سودجو به دنبال آن بوده تا محصولاتی مصرفی مانند پارچه جهت تولید البسه ایزوله را با قیمت گران تری بفروشند.
این موضوع بیشتر ار همه، خریداران لباس ایزوله را دچار نگرانی کرده که بایستی با قیمت گران تری نسبت به قبل، اقدام به خرید کرده باشند.
پس اگر در وهله اول این کارگاه های تولید کننده لباس ایزوله بیمارستانی بتوانند پارچه مصرفی خود را با قیمت واقعی و ارزان تر خریداری کنند، قطعا این لباس ها با قیبمت منصفانه تری در بازار خرید و فروش می گردند.
در حال حاضر به تمامی کارگاه های تولیدی لباس ایزوله بیمارستانی توصیه می گردد تا بهترین پارچه شمعی مخصوص لباس ایزوله با نام پارچه شمعی پشت نقره ای را تنها از نمایندگی هایی با دارا بودن این ویژگی ها خرید کنند:

  • داشتن ارتباط با بزرگترین کارخانجات تولیدی پارچه شمعی
  • حذف واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه شمعی
  • ارسال کالیته رنگی رایگان به سراسر کشور
  • ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید به مشتریان جهت خریدی آگاهانه

قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای

مناسب ترین قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای در بازار

مقصود از مناسب ترین قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای همان قیمت درب کارخانه است که متأسفانه با وجود دلالان اقتصادی همواره برای مشتریان این قیمت پنهان مانده است.
اما خوشبختانه سایت پارچه بازار به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش مستقیم انواع پارچه شمعی، با حذف واسطه ها توانسته مناسب ترین قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای مخصوص لباس ایزوله بیمارستانی را به مشتریان خود ارائه داده باشد.

اگر شما هم قصد خرید مطمئن از کیفیت و قیمت این پارچه مناسب برای لباس ایزوله بیمارستانی دارید، می توانید روی این مجموعه حساب ویژه باز کنید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128992431
شماره تلفن ثابت:02122592028
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه شمعی مموری ساده

پارچه شمعی مموری ساده | خرید مستقیم پارچه شمعی

پارچه شمعی مموری ساده جزءون پارچه های پرکاربرد حال حاضر است که با خرید مستقیم …

تماس با ما